Sme eventová agentúra, ktorá má na konte organizáciu najväčšieho a najstaršieho historického festivalu na Slovensku – Festivalu Devín.

Naša agentúra žije históriou ale kráča s dobou, preto už pár rokov zabezpečujeme kompletnú organizáciu historických slávnosti a podujatí pre mestá a obce ale aj dobové eventy pre firmy.

Prečo si nás vybrať

Dlhoročné skúsenosti s prípravou najväčšieho historického festivalu na Slovensku nás naučili šikovne bojovať so všetkými problémami pri jeho príprave. Naše podujatia sa tešia úspechom a my spolu s nimi, pretože ich popularita je našou najlepšou vizitkou.

Pri príprave eventov nestrieľame naslepo, ale využívame šermiarsku mušku. Preto nám môžete bez strachu zveriť kompletnú prípravu vášho podujatia. Tvorba pozvánok, webu ale aj PR komunikácie tak bude v jednotnom duchu a vy si zabezpečíte príjemnú a flexibilnú komunikáciu s jedinou agentúrou, ktorá sa o všetko rada postará.

História je našou vášňou, preto je pre nás príprava každého dobového eventu zábavou. Teší nás, keď môžeme verejnosti sprostredkovať pach histórie, preto pripravujeme dobové eventy s dokonalou koncentráciou a bojovým nasadením.